ul. Słubicka 18
w budynek TGG, 1 piętro

53-615 Wrocław

Poniedziałek-Sobota

Godziny otwarcia: 10:00 do 22:00
(ostatnie wejście o 21:00)

Niedziela

Godziny otwarcia: 10:00 do 20:00
(ostatnie wejście o 19:00)

zdjecie-w-tle
Parku Trampolin Jump 4U
we Wrocławiu
9 minut od wrocławskiego Rynku

Zajęcia sportowe

1. Fitness 4U

Skoki na trampolinie to nie tylko świetna forma zabawy. Jest to także świetny trening fitness dla wszystkich, którzy w dość szybkim tempie chcą zrzucić kilka kilogramów i zatroszczyć się o wygląd swojej sylwetki.

Poprzez zastosowanie różnych form i technik treningu, fitness na trampolinach umożliwia wszechstronny trening całego ciała. Pobudza wszystkie mięśnie (także głębokie) do szybkiej pracy, przez co spalanie kalorii jest bardzo szybkie. Miękka trampolina zapewnia amortyzację, dzięki czemu trening jest bezpieczny dla stawów.

Podczas godzinnego treningu wykonuje się ok. 6000 skoków i można spalić ok. 800 kcal. Jakie korzyści przynoszą regularne skoki na trampolinie

Zalety fitness 4U:

2. Move 4U

Zajęcia Move 4U w Parku Rozrywki Jump 4U we Wrocławiu

Trening na trampolinach to naprawdę świetna zabawa, podczas której możesz nauczyć się imponujących elementów akrobatycznych i rozwinąć swoje ciało poprzez wykorzystanie własnej masy ciała. Move 4U to zajęcia angażujące i dające radość dzieciom, przy których zdobędą siłę, imponujące umiejętności, nauczą się jak odpowiednio wykonywać ćwiczenia, trening układu nerwowego, poza ciałem pracuje również umysł co będzie rozwijało ich kreatywność.

Zalety ćwiczeń Move 4U:

park trampolin Dzierżoniów

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie. Nasz zespół odpowie na Twoje każde pytanie.